کمک مستقیم دانش‌آموزان اردبیل برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
کمک مستقیم دانش‌آموزان اردبیل برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، ناصر عتباتی در این باره اظهار کرد: شروع این کار که نشأت گرفته از حس نوع دوستی و انسان دوستانه است، صرفنظر از مبالغ اهدایی، کار بسیار ارزشمندی است لذا مسلماً استمرار و تداوم اینگونه اقدامات شایسته مطمئناً به حرکت ملی تبدیل خواهد شد. وی با قدرانی از مدیریت آموزش و […]به گزارش خبرگزاری مهر، ناصر عتباتی در این باره اظهار کرد: شروع این کار که نشأت گرفته از حس نوع دوستی و انسان دوستانه است، صرفنظر از مبالغ اهدایی، کار بسیار ارزشمندی است لذا مسلماً استمرار و تداوم اینگونه اقدامات شایسته مطمئناً به حرکت ملی تبدیل خواهد شد.

وی با قدرانی از مدیریت آموزش و پرورش استان و معلمان و مربیان آموزشی و تربیتی گفت: مسلماً تقویت نگاه متعهدانه و مسئولانه در بین دانش آموزان کار بسیار قابل تحسین است که آینده ای درخشان توأم با روحیه انقلابی و تربیت اسلامی را در بین دانش آموزان و نسل های آینده رقم خواهد زد.

رئیس کل دادگستری استان ضمن توصیه به دانش آموزان در جدیت در تحصیل و آموزش اضافه کرد: روحیه جهادی و انقلابی مثل گوهری درخشان در وجود دانش آموزان ایران در ادوار مختلف وجود داشته و نمود آن در زمان جنگ تحمیلی و سپس در دوره های پس از آن در حرکت های اجتماعی و پیشرفت های علمی مشهود بوده است.

وی یادآور شد: «پویش فرزندان انقلاب» در کمک به آزاد سازی زندانیان مالی و جرائم غیر عمد عاملی بسیار مهم برای ترویج و گسترش افزایش کمک های مالی مردم و خیرین به ستاد دیه استان خواهد بود.لینک منبع خبر