پیگیری چالش‌های اجتماعی در «افق روشن» رادیو سلامت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
پیگیری چالش‌های اجتماعی در «افق روشن» رادیو سلامت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، مرتضی میلانی تهیه کننده درباره برنامه «افق روشن» توضیح داد: مخاطبان می توانند این برنامه را روزهای شنبه و دوشنبه به صورت زنده از رادیو اینترنتی و از اپلیکیشن ایران صدا ببینند و از رادیو سلامت هم بشنوند. در این ۲ روز ما به […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، مرتضی میلانی تهیه کننده درباره برنامه «افق روشن» توضیح داد: مخاطبان می توانند این برنامه را روزهای شنبه و دوشنبه به صورت زنده از رادیو اینترنتی و از اپلیکیشن ایران صدا ببینند و از رادیو سلامت هم بشنوند. در این ۲ روز ما به چالش های حوزه اجتماعی می پردازیم و برنامه از ساعت ۹:۱۰ روانه آنتن رادیو سلامت می شود.

وی ادامه داد: در این برنامه یک مستند گزارشی متناسب با موضوع مورد بحث داریم و گزارش مردمی از دیگر بخش های برنامه است که کارشناسان مختلف از نگاه شان به این موضوعات می پردازند. ما تلاش می کنیم مطالبات و نیازهای مردم را در این ۲ روز پاسخگو باشیم. همچنین در این ۲ روز با توجه به موضوع مورد بحث یک خبرنگار مختص حوزه خواهیم داشت و شنوندگان می توانند از زبان او شنونده موضوع باشند. به عنوان مثال اگر موضوع درباره اقتصاد سلامت است، خبرنگار اقتصادی خواهیم داشت و اگر درباره محیط زیست است میزبان خبرنگار اجتماعی هستیم.

میلانی با اشاره به موضوع برنامه در روزهای چهارشنبه گفت: موضوع برنامه در روزهای چهارشنبه متفاوت است و به بیانات مقام معظم رهبری می پردازیم. موضوعاتی را که ایشان تاکید کردند و برای کشور لازم است، مورد توجه قرار می دهیم و به این مساله می پردازیم که آیا این موضوعات عملیاتی شده اند و تا کجا پیشرفت داشته اند. در مجموع ما در برنامه «افق روشن» به مضامین گسترده اجتماعی از محیط زیست گرفته تا مشکلات شهری، جاده ها و … می پردازیم و کارشناس مجری برنامه فاطمه شهبازی است.لینک منبع خبر