اجرای طرح ملی «طواف» در قزوین – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
اجرای طرح ملی «طواف» در قزوین – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حجت‌الاسلام جواد فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دستورالعمل شناسایی و پایش طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی استان‌های سراسر کشور در حوزه آسیب‌های اجتماعی در راستای منویات مقام معظم رهبری و راهبرد جدید ریاست سازمان تبلیغات اسلامی در شبکه سازی مردمی و امر تبلیغ دین و مأموریت گام دوم انقلاب اسلامی با محوریت […]حجت‌الاسلام جواد فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دستورالعمل شناسایی و پایش طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی استان‌های سراسر کشور در حوزه آسیب‌های اجتماعی در راستای منویات مقام معظم رهبری و راهبرد جدید ریاست سازمان تبلیغات اسلامی در شبکه سازی مردمی و امر تبلیغ دین و مأموریت گام دوم انقلاب اسلامی با محوریت وزارت کشور تدوین و عرضه شده است.

وی بیان کرد: ۵ محور محتوایی این رویداد ملی شامل خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری و حاشیه‌نشینی و مناطق محروم است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین از راه اندازی کمیته استانی برای اجرای این طرح خبر داد و گفت: دریافت و جمع آوری طرح‌های پیشنهادی توسط کمیته استانی تا ۱۳ بهمن ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: برای اجرای هر چه بهتر این طرح از تمامی پژوهشگران، اساتید دانشگاه‌ها، فعالان اجتماعی و فرهنگی و دیگر اقشار جامعه دعوت می‌شود تا طرح‌ها، ایده‌ها و اقدامات فرهنگی خود را در خصوص مفابله با آسیب‌های اجتماعی تا ۱۳ بهمن ماه امسال به اداره کل تبلیغات اسلامی استان و یا مراکز شهرستان‌ها ارسال کنند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین اظهار داشت: طرح‌های برگزیده و مستعد حمایت در سطح استان و کشوری از جوایز نقدی بهره‌مند خواهند شد.

فراهانی با بیان اینکه اعطا جوایز کلیه طرح‌های منتخب برتر، مستعد حمایت و برگزیده آزاد با وصول طرح تفصیلی و ارزیابی کمیته ستاد مرکزی خواهد بود، گفت: هر طرحی که حائز ۸۰ تا ۱۰۰ امتیاز باشد به عنوان طرح برتر انتخاب شده و مبلغ ۱۰ میلیون ریال به عنوان جایزه نقدی به صاحب اثر اعطا می‌شود. طرحی که حائز ۶۰ تا ۸۰ امتیاز باشد به عنوان طرح مستعد حمایت انتخاب شده و مبلغ ۷۰ میلیون ریال به عنوان جایزه نقدی به صاحب اثر اعطا می‌شود. این طرح‌ها به کارگروه اجتماعی وزارت کشور، دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برای حمایت و اجرا در سطح ملی ارجاع می‌شود.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین در پایان یادآور شد: علاقه مندان برای مشاهده فرم‌های مورد نیاز، سنجه‌های گزینش طرح‌های پیشنهادی و جدول معیارهای ارزیابی به کانال طرح طواف استان قزوین در پیام رسان ایتا به آدرس Tarh_Tavaf_qazvin @و سایت اداره کل به نشانی http://www.qazvin-tebyan.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۲۱۸۷۸۲۹۹۱ تماس حاصل نمایند.لینک منبع خبر