فعالیت هیات‌های مذهبی فیروزکوه در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی باشد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
فعالیت هیات‌های مذهبی فیروزکوه در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی باشد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم مهری صبح جمعه در نشست با هیأت امنای هیئات مذهبی فیروزکوه گفت: هیأت‌ها و محافل مذهبی به عنوان محل آموزش تعالیم دینی مهمترین پایگاه دینی در جامعه اسلامی به شمار می‌روند. سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزکوه افزود: نقش هیئات مذهبی در ترویج فرهنگ قرآن و عترت و زنده نگه داشتن سنت […]به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم مهری صبح جمعه در نشست با هیأت امنای هیئات مذهبی فیروزکوه گفت: هیأت‌ها و محافل مذهبی به عنوان محل آموزش تعالیم دینی مهمترین پایگاه دینی در جامعه اسلامی به شمار می‌روند.

سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزکوه افزود: نقش هیئات مذهبی در ترویج فرهنگ قرآن و عترت و زنده نگه داشتن سنت عزاداری در ایام شهادت بسیار پر رنگ است و هیأت‌های مذهبی، بازوان توانمند تبلیغات اسلامی هستند که این سازمان را در گسترش و تبلیغ دین مبین اسلام یاری می‌دهند.

وی تصریح کرد: نشست دوره‌ای با هیأت‌های مذهبی با هدف تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با گام دوم انقلاب و با هدف بررسی مسائل مختلف در دستور کار قرار دارد.

مهری خاطر نشان کرد: برای تقویت اتحاد و هم‌افزایی در تسریع توسعه و پیشرفت، همه باید در کنار هم باشیم و برای توسعه و پیشرفت شهرستان تلاش کنیم.لینک منبع خبر