ماجرای دختران آسیب دیده در «شکلات تلخ» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
ماجرای دختران آسیب دیده در «شکلات تلخ» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان مستند تلویزیونی «شکلات تلخ» درباره برنامه امروز سه شنبه ۱۶ دی ماه گفت: داستان «شکلات تلخ» در قسمت ۵۴ به سرای فرشته ها می رسد و زندگی دختران نوجوانی را بررسی می کند که به دلایل مختلف از مسیر زندگی معمول فاصله گرفته اند.  وی ادامه داد: این دختران […]مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان مستند تلویزیونی «شکلات تلخ» درباره برنامه امروز سه شنبه ۱۶ دی ماه گفت: داستان «شکلات تلخ» در قسمت ۵۴ به سرای فرشته ها می رسد و زندگی دختران نوجوانی را بررسی می کند که به دلایل مختلف از مسیر زندگی معمول فاصله گرفته اند. 

وی ادامه داد: این دختران دچار آسیب شده اند، اگر چه آسیب های اجتماعی مدام در حال تغییر هستند و انواع مختلفی دارند. با این حال گروه های سنی مختلف در معرض انواع آسیب ها هستند البته گاهی اوقات افراد، موقعیت زندگی، شرایط خاص و اتفاقات و حوادث زندگی است که آن ها را در جریان یک آسیب قرار می دهد. 

احمدی یادآور شد: بدیهی است که هیچ کس معتاد، متکدی و یا سارق به دنیا نمی آید و هر اتفاق و داستانی می تواند مسیر زندگی افراد را تحت الشعاع قرار دهد.

وی در پایان بیان کرد: اینکه فرد آسیب دیده با هر گروه سنی در مسیر زندگی اش با چه ماجراها یا افرادی رو به رو می شود و آیا ناجیانی بر سر راه او قرار می گیرند یا خیر نکاتی است که در شکل گیری ادامه و پایان بندی داستان زندگی افراد آسیب دیده موثر است. لینک منبع خبر