برگزاری نشست بررسی راهکارهای مواجهه با حاشیه نشینی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
برگزاری نشست بررسی راهکارهای مواجهه با حاشیه نشینی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، نشست بررسی «مسئله حاشیه نشینی و راهکارهای مواجهه با آن» روز سه شنبه ساعت ۱۰ صبح به همت پژوهشکده مطالعات اسلامی و آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود. در این نشست که به صورت مجازی برگزار می‌شود، سجاد هجری پژوهشگر اجتماعی، مهدی مسکنی دبیر قرارگاه امام رضا (ع) و علی محمد ابراهیمی کارشناس […]به گزارش خبرنگار مهر، نشست بررسی «مسئله حاشیه نشینی و راهکارهای مواجهه با آن» روز سه شنبه ساعت ۱۰ صبح به همت پژوهشکده مطالعات اسلامی و آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود.

در این نشست که به صورت مجازی برگزار می‌شود، سجاد هجری پژوهشگر اجتماعی، مهدی مسکنی دبیر قرارگاه امام رضا (ع) و علی محمد ابراهیمی کارشناس مسکن به سخنرانی خواهند پرداخت.

محورهای این نشست نیز بررسی آخرین وضعیت حاشیه نشینی در کشور، علل و عوامل اصلی شکل گیری حاشیه نشینی در ایران، نقد و ارزیابی الگوهای گوناگون در مواجهه با این معضل، اصول اسلامی در مواجهه با حاشیه نشینی و چگونگی بهره گیری از این اصول در جهت شکل گیری الگوهای جدید و بررسی عملکرد گروه‌های جهادی در مواجهه با حاشیه نشینی خواهد بود.

علاقه مندان به حضور در این نشست می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۹۰۵۰۷۰ -۰۲۱ تماس حاصل یا با ارسال ایمیل به آدرس iissh@shahed.ac.ir نسبت به حضور خود در این نشست مجازی اقدام کنند.لینک منبع خبر