مقابله با آسیب های اجتماعی در ایلام یک وظیفه همگانی است
مقابله با آسیب های اجتماعی در ایلام یک وظیفه همگانی است

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوذری ظهر یکشنبه در همایش مسئولین شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی استان اظهار داشت: فلسفه قیام امام حسین علیه السلام امر به معروف و نهی از منکر بود. وی افزود: آنچه که امروز قیام امام حسین را ماندگار کرده است و تا قیام قیامت ادامه […]به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوذری ظهر یکشنبه در همایش مسئولین شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی استان اظهار داشت: فلسفه قیام امام حسین علیه السلام امر به معروف و نهی از منکر بود.

وی افزود: آنچه که امروز قیام امام حسین را ماندگار کرده است و تا قیام قیامت ادامه خواهد داشت رسالت مهم و خطیر امر به معروف و نهی از منکر است.

وی تصریح کرد: امروز یکی از مهم‌ترین معروف‌ها امید دادن به مردم و یکی از بزرگترین منکرها ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه است.

نوذری اظهار داشت: همه باید در قبال جامعه احساس مسئولیت داشته باشیم و البته در این زمینه وظیفه مسئولان خطیر و مهم است.

معاون استاندار ایلام بیان داشت: تلاش کنیم تاب آوری و صبوری را در جامعه بیشتر کنیم و امروز مبارزه با آسیب‌های اجتماعی نیز یک معروف و یک وظیفه همگانی است.

وی گفت: آنچه که امروز ما در سیستم اداری به آن نیاز داریم ایجاد فضایی مثبت برای خدمت به مردم و حضور سهل و ساده مردم در ادارات برای بیان خواسته‌ها و مطالبات آنها است.

وی افزود: هدف مسئولان رضایت مردم باشد که البته رضایت مردم رضایت خدا را نیز در پی خواهد داشت.لینک منبع خبر