عملکرد ضعیف برخی دستگاه های استان تهران در حیطه آسیب های اجتماعی
عملکرد ضعیف برخی دستگاه های استان تهران در حیطه آسیب های اجتماعی

به گزارش خبرنگار مهر، فرزانه مروستی صبح یکشنبه در نخستین کارگروه تخصصی امور بانوان و خانواده که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران برگزار شد اظهار داشت: فرمانداران استان هر چه سریع تر نسبت به ارسال گزارش عملکرد اقدامات در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی توانمند سازی زنان سرپرست خانوار اقدام کنند. مروستی افزود: […]به گزارش خبرنگار مهر، فرزانه مروستی صبح یکشنبه در نخستین کارگروه تخصصی امور بانوان و خانواده که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران برگزار شد اظهار داشت: فرمانداران استان هر چه سریع تر نسبت به ارسال گزارش عملکرد اقدامات در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی توانمند سازی زنان سرپرست خانوار اقدام کنند.

مروستی افزود: برخی دستگاه های استانی در سال ۹۷ در خصوص نحوه هزینه کرد اعتبارات شورای اجتماعی کشور در موضوع آسیب های اجتماعی خیلی خوب عمل نکرده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیاز همراهی و مساعدت همه دستگاه ها دارد گفت: به همان نسبتی که شناسایی آسیب‌های اجتماعی افزایش یافته است باید ظرفیت ساماندهی و توانمندسازی جامعه هدف را نیز افزایش دهیم که این موضوع نیز با رویکرد مشارکت در ساماندهی انجام می‌شود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با اشاره به اینکه مشکل اصلی در برخورد با آسیب‌های اجتماعی، نداشتن برنامه است بیان داشت: همین مسئله باعث خواهد شد که اقدامات ما مقطعی و تسکینی باشد، در حالی که می‌بایست برای کنترل و کاهش آسیب‌ها، برنامه‌ای جامع و مدون داشته باشیم و در این بین، دستگاه‌های مسئول در کنترل آسیب‌های اجتماعی، نیازمند همراهی سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها هستند.لینک منبع خبر